×

پیشرفت تکنولوژی آنقدر سریع و همه جانبه است که نقش پر رنگ آن در زندگی بشر امروز را نمی توان نادیده گرفت، یکی از مهم ترین استفاده ها از کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیا، یعنی اینترنت، استفاده از آن در حوزه پزشکی است.

حتما شما هم امروزه اصطلاح ” مشاوره پزشکی آنلاین” را شنیده اید، عدم دسترسی عده ای از افراد به پزشکان با تجربه، شرایط سخت سفرهای درون شهری و برون شهری و امثال آن سبب شده است تا فعالان حوزه اینترنت و پزشکی با تلفیق این دو زمینه پرکاربرد، سبک خاصی از مشاوره را با عنوان ” مشاوره آنلاین پزشکی” ابداع کنند.

در این سبک از مشاوره ما بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشیم ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینیم، می توانیم به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین با پزشک در میان گذاشته و از او مشاوره بگیریم،

در این نوع مشاوره می توان از روش های مکملی چون ارتباط تصویری، تلفنی و حتی در صورت لزوم مراجعه حضوری نیز بهره مند شد.  

در مشاوره آنلاین، تنها در صورت نیاز به ویزیت حضوری، پزشک آنلاین، ما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع داده و یا نوبت ویزیت حضوری جهت مراجعه به مطب در اختیار ما قرار می دهد.

در حال حاضر دکتر مهدی فرخ سیر را می توان در معتبرترین وبسایت های مشاوره آنلاین پزشکی ایران ملاقات نمود، که با ارائه خدمات با کیفیت به جامعه، ما را از صرف هزینه و هدر رفتن وقت و حوصله بی نیاز می کند.

این وب سایت ها عبارتند از:

اسنپ دکترپذیرش 24